شروع نرخ تور : ۱۳,۵۰۵,۰۰۰ تومان

شروع نرخ تور : ۱۵,۳۵۰,۰۰۰ تومان

تور جام جهانی روسیه

تور جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸، در شهر مسکو از ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ تا ۲۴ تیر ۱۳۹۷ برگزار می گردد. به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرور، فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا، قیمت بلیت های این دوره از رقابت ها را تعیین کرد. بنا بر تصمیم فیفا ارزان ترین قیمت برای بلیت رقابت های جام جهانی روسیه ۹۴ یورو است و گرانترین قیمت بلیت برای قسمت های ویژه ورزشگاه برای دیدار نهایی این رقابت ها ۹۹۴ یورو (معادل سه میلیون و ۹۰۰ هزار تومان) قیمت گذاری شده است. در صورت تمایل پیش خرید تور جام جهانی روسیه با شماره تماس ۰۲۱۴۱۵۰۸ تماس حاصل فرمائید و مشخصات خود را به کانتر مربوطه اعلام کنید و اسم خود را در لیست رزرو شدگان قرار دهید.

تور جام جهانی روسیه

جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه همچون ادوار گذشته جام جهانی، بار دیگر مردم سراسر دنیا را به مدت حدودا یک ماه غرق در هیجان خواهد کرد؛ هیجانی که در میان ایرانی‌ها نیز وصف ناپذیر است. جام جهانی گذشته در سال ۲۰۱۴ میلادی به میزبانی برزیل برگزار شد و در نهایت تیم ملی آلمان قهرمان آن دوره شد. همانطور که می دانید جام جهانی تنها یک رویداد ورزشی صرف نیست! بلکه موقعیتی ویژه برای کشور میزبان است تا کشور خود، مردم و فرهنگش را به جهانیان نشان دهد. از این رو جام جهانی روسیه فرصتی است تکرارنشدنی برای گردشگرانی که قصد دارند با یک تیر دو نشان بزنند.

ورزشگاه‌ها

شهرهای کالینینگراد، قازان، کراسنودار، مسکو، نیژنی نووگورود، روستوف-نا-دونو، سن پترزبورگ، سامارا،سارانسک، سوچی، ولگوگراد، یاروسلاول در روسیه میزبان جام جهانی خواهند بود.

علاقمندان می توانند هم اکنون با مراجعه به سایت فیفا  بلیت های این دوره از رقابت ها را خریداری کنند. 

آژانس گردشگری بامارو سفر برگزارکننده تور مسکو با شرایط ویژه است. جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۱۵۰۸ تماس بگیرید.