استخدام
تور کوالالامپور ویژه نوروز ۹۸

برنامه سفر

از لحظه ای که می رسیم …

استقبال لیدر در فرودگاه و ترانسفر مسافرین به هتل

اعلام روز گشت شهری و ارائه برنامه گشتهای انتخابی و هماهنگی با مسافرین و ثبت نام

در روز آخر ترانسفر به فرودگاه

1-پرواز و هتل بصورت چارتر و غير قابل استرداد مي باشد . -نرخ کودک زیر 2 سال 300.000 تومان می باشد .4-در صورت عدم کانفرم هتل ، هتل مشابه جایگزین میگردد .5- مدارک مورد نیاز : اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار6-مسئوليت كنترل پاسپورت بعهده آژانس ثبت نام كننده مي باشد و آژانس بامارو هيچگونه مسئوليتي در قبال ممنوعيت خروج از كشور مسافر ندارد
Kuala Lumpur
30°
thunderstorm
میزان رطوبت: 74%
باد: 2m/s NW
H 31 • L 30
Weather from OpenWeatherMap

معرفی کوالالامپور

مالزی یکی از توسعه یافته ترین کشورهای آسیای جنوب شرقی از نظر اقتصادی است که در عین حال از تنوع فرهنگی زیادی برخوردار است. مالزی از دو خشکی مجزا  از هم تشکیل شده است که به نام های شبه جزیره مالی و بورنئو گفته می شود. پایتحت آن کوالالامپور است اما وزارتخانه ها و مراکز اداری مالزی تازه تاسیس بوتراجایا مستقر هستند. مالزی در گذشته جزو قلمرو امپراطوری بریتانیا محسوب می شد .

برجهای دوقلو کوالالامپور

از اماکن دیدنی کوالالامپور که گردشگران حتما در طول اقامت خود در مالزی شاید بارها به آنجا سر بزنند، برجهای  دوقلو یا پتروناس است که از بلندترین آسمان خراشهای شناخته شده جهان میباشد. این دو برج در قسمت پایینی توسط مرکز خرید بزرگی به نام سوریا بهم متصل شده اند.

 

پارک پروانه های کوالالامپور

از دیگر جاذبه های مالزی و شهر کوالالامپور پارک پروانه ها میباشد که در منطقه lake garden قرار گرفته که حدود ۶۰۰۰ پروانه از ۱۲۰گونه  پروانه زیبا در این محوطه سرپوشیده نگهداری میشود. این پارک دارای دو قسمت دیگر پرورش انواع پروانه و نیز موزه انواعی از حشرات که میتواند برای مراجعین و علاقه مندان بسیار مورد توجه باشد ، میباشد .

خیابان بوکیت بینتانگ کوالالامپور

از مراکز دیگر دیدنی کوالالامپور در مالزی خیابان بوکیت بینتانگ Bukit Bintang است  که به دلیل قرارگیری اکثر مراکز خرید و رستوران ها در این منطقه از مراکزی است که هر گردشگری را به آنجا میکشاند. و میتوان گفت که در بیشتر ساعات شبانه روز از جنب و جوش و ویژه ای برخودار است که مورد توجه توریست های علاقه مند به خرید است.

 

ویدئــو

ویدئو های بیشتر را در کانال آپارات ما تماشا کنید …

قوانین و شرایط

بامارو برای برنامه ریزی یک سفر عالی، توجه شما را به این نکات جلب می کند:

 مدارک مورد نیاز جهت تور کوالالامپور :

گذرنامه با حداقل۷ماه اعتبار

رزرو تور کوالالامپور

در صورت تمایل، می توانید این تور را رزرو نمایید.