سفر به ترکیه

ترکیه پر از مقصدهای گردشگری برای توریست‌های دنیاست. از گنبد و مناره‌های استانبول گرفته تا ویرانه های رومی در کرانه های غربی و جنوبی، از سواحل آنتالیا و گردشگاه های مدیترانه ای تا کوه های مه آلود دریای سیاه شرقی. اگر قصد سفر به ترکیه را دارید بهتر است جاذبه های گردشگری این کشور را بدانید تا بیشترین لذت سفر را تجربه کنید.

آمفی تئاتر آسپندوس

آمفی تئاتر Aspendos یکی از حفاظت شده ترین تئاترهای باستانی عهد باستان است.

ساحل پاتارا

این ساحل یکی از طولانی ترین سواحل شنی مدیترانه است که هیچ ساختمانی به جز یک کافی شاپ در امتداد آن دیده نمی شود.

پاموک کاله

پاموک کاله که در زبان ترکی به معنای قصر پنبه ای است، چشم اندازی غیرواقعی در غرب ترکیه است که به خاطر شیب های پلکانی سفیدش معروف است

بدروم

این شهر با سواحل شنی و خیابان های پر از فروشگاه و رستوران های با کلاسش، سالهاست که گردشگاه محبوب توریست ها در ترکیه است

کوه نمرود

این کوه 2134 متر ارتفاع دارد و در جنوب شرقی ترکیه و در نزدیکی شهر آدی یامان واقع شده است.

اولودنیز

از آنجایی‌که این روز‌ها تب سفر به ترکیه بسیار شدت گرفته است، آشنایی با مکان‌های زیبا و دیدنی این کشور به تجربه‌ی سفری خوب و دل‌چسب کمک می‌کند. دهکده‌ی اولودنیز از جمله مکان‌هایی است که بازدید از آن در سفر به ترکیه باید در برنامه‌ی سفرتان قرار بگیرد.

مسجد آبی

مسجد امپراتوری سلطان احمد اول ، معروف به مسجد آبی، مشرف به میدان اسب دوانی در مرکز استانبول قدیم، یکی از مناظر دیدنی درجه یک در این شهر تاریخی است

کتابخانه سلسوس

کتابخانه سلسوس یک ساختمان روم باستان در منطقه افسس، در استان ازمیر ترکیه است.

دودکش های پریان گورمه

صخره های عجیب این منطقه که بر اثر فرسایش باران و رودخانه ها و آتشفشان ها بوجود آمده اند، یکی از جاذبه های گردشگری ترکیه به شمار می رود. از جمله این مکانها صخره های عجیب روستای گورمه است که در میان مخروط های آتشفشانی قرار دارد و به آن دودکش پریان می گویند.

ایاصوفیه

مسجد ایاصوفیه یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری شهر استانبول و حتی ترکیه به شمار می‌رود که در حقیقت یکی از شاهکارهای معماری بیزانس است.

بامارو سفر مجری برگزاری تورهای ترکیه با پرواز اطلس گلوبال، تابان، قشم ایر، ترکیش و ماهان است و امکان رزرو ساعات مختلف پرواز و هتل دلخواه شما به صورت حضوری و غیرحضوری در کمترین زمان را فراهم ساخته تا مسافران بدون دغدغه خاطر، لذت سفر را تجربه کنند. جهت اطلاعات بیشتر 02141508 تماس بگیرید.