تور استانبول

تور استانبول

استانبول بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگه بسفر دو قاره آسیا و اروپا را جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است.این کلان شهر به عنوان شهر فرهنگی اروپا برای سال ۲۰۱۰ انتخاب شده‌ است. دیدنی‌های استانبول به تنهایی می‌توانند یکی از دلایل اصلی سفر به این شهر پرجاذبه باشند.

استانبول شهری است میان آسیا و اروپا. این شهر رنگارنگ و دیدنی همواره مقصدی توریستی و تماشایی بوده و به خاطر هزینه‌های مقرون به صرفه خواهان بسیاری داشته است. این شهر دیدنی جاذبه‌های بسیاری را درخود جای داده است. از قصرها و مسجدهای عثمانی گرفته تا کلیساهای رومی و از جنگل و جزیره و دریا گرفته تا حمام‌های تاریخی.  محبوب‌ترین دیدنی‌های استانبول برای مسافران کاخ‌ها، مسجدها، کلیساها و قصرهایی است که قدمت آن‌ها به امپراطوری رومی‌ها، بیزانس و دوره‌ی عثمانی‌ها می‌رسد. از مشهورترین دیدنی‌های استانبول می توان به مسجد سلطان احمد (مسجد آبی) و موزه‌ ایا صوفیه اشاره کرد. در بالای منطقه‌ی سلطان‌احمد و نزدیک به شاخ‌طلایی، مدخلی قرار دارد که بخش قدیمی و جدید استانبول را از هم جدا می‌کند.

امروزه استانبول مرکز صنعتی ترکیه است. بسیاری از نقشه ها و طرح‌های تولیدی اصلی در شهر متمرکز شده است. چشم‌انداز اصلی دیگر از اقتصاد استانبول گردشگری و جهانگردی است. هزاران هتل و صنعت‌های دیگر مرتبط با جهانگردی در استانبول وجود دارد که به گردشگران و بازدیدکنندگان به طور حرفه‌ای خدمت می‌کنند.

بامارو سفر مجری برگزاری تور استانبول با پرواز اطلس گلوبال، تابان، قشم ایر، ترکیش و ماهان است و امکان رزرو ساعات مختلف پرواز و هتل دلخواه شما به صورت حضوری و غیرحضوری در کمترین زمان را فراهم ساخته تا مسافران بدون دغدغه خاطر، لذت سفر را تجربه کنند. جهت اطلاعات بیشتر 02141508 تماس بگیرید.